Victoria’s Secret Parfüm

Genellikle iç çamaşırları ve de melekleri ile halkımız tarafından da oldukça iyi tanınan Victoria’s Secret firması aynı zamanda parfüm ve kozmetik alanında çok uzun yıllardır hizmet vermekte. Firma erkekleri kışkırtmak isteyen kadınlar için her türlü silahı sunuyor desek yalan olmaz. Hali hazırda hoş geceliklerin yanında bir de iç gıcıklayıcı parfümleri ile karşı koymanının imkansız olduğu kombinler yapmak mümkün. Firma sadece kadınlar için parfüm üretmekte erkek kokuları mevcut değil. Victoria’s Secret Parfüm genellikle gözden kaçan ve unutulan bir detay. O yüzden mağazalarında ve online dükkanlarında mutlaka göz atmakta fayda var. Siz de melekler gibi kokmak istiyorsanız tam doğru adrestesiniz diyebiliriz rahatlıkla.

HEMEN İNCELE!

En Çok Tercih Edilen Victoria’s Secret Parfümleri

Firmanın parfümleri fiyat olarak piyasa rakiplerinin altında kalıyor. Bu da herkesin rahatlıkla ulaşabileceği bir konumda olmasını sağlıyor. Firmanın ayrıca bünyesinde parfümlerin yanında bir de body mist olarak adlandırdığı cildi saran kokuları da var. Bu kokular kıyafetlere çok sinmese de ya da dışarıya buram buram kokmasa da tende çok güzel duruyor ve kalıcılıkları yüksek. Victoria’s Secret Parfüm türünde en çok tercih edilen bu aralar Bombshell. Ortamlara bomba gibi düşmenizi sağlayacak olan bu koku size mükemmel anlar yaşatacak. Günlük kullanıma gayet uygun olduğu gibi kapılar arkasında partnerinizin de vaz geçilmezi olsak abartmış olmayız.

En Çok Satılan Victoria’s Secret Parfüm

Bombshell Victoria’s Secret parfümleri arasında açık ara en çok satan model diyebiliriz. Kokusunun güzelliği yanında şişe tasarımı ile de kadınların tercihleri arasında birincilik ipini göğüslüyor. İçerisinde bulunan çarkıfelek meyvesi, şakayık ve orkide notaları ile muhteşem bir lezzet. Girdiğiniz her mekanda kafaların bir anda size dönmesini sağlayacaksınız. Tease firmanın en çok satan parfümleri arasında ikinciliği alıyor. Notaları çok farklı insan ilk okuduğunda şüpheye düşüyor ama hepsi bir araya geldiğinde bambaşka bir şey çıkıyor ortaya. Vanilya, armut ve gardenya notalarına sahip bu parfüm içerisindeki amber notasıyla da uzun süre kalıcılığa sahip bir ürün. Victoria’s Secret Parfüm yelpazesi oldukça geniş bunun yanında diğer parfümlere de göz atmakta fayda var.