En İyi Burberry Parfüm Çeşitleri

Thomas Burberry tarafından kurulan firmanın ürettiği parfümler popüler tasarımcı parfümleri içermekte. Firmanın bünyesinde hem kadınlar hem de erkekler için parfüm bulmak mümkün. Aslında başlangıçta sadece erkekeler için parfüm tasarlayan firma zaman içerisinde kadınlar için de parfüm üretmeye başladı. İyi ki de başladı çünkü pazara girdikleri günden beri kadın parfümleri arasında en çok tercih edilenleri arasında yer alıyor. Zaten tasarladıkları kıyafetler ile moda dünyasına adını altın harflerle yazdıran firma Burberry Parfüm tasarımları ile de yine başarısını devam ettirmekte. Siz de bu parfümlerin şıklığını üstünüzde taşımak istiyorsanız sizin için bir rehber hazırladık. Bu sayede hem erkek hem de kadın parfümleri arasında en çok hangileri tercih edilmekte birlikte bakalım.

HEMEN AL

 

Burberry Kadın Parfüm Çeşitleri

Burberry adını taşıyan parfüm kadınlar için firma tarafından tasarlanan ilk parfüm. O günden beri de popüleritesini korumakta. 1995 yılından beri hayatımızda olan bu kıymetli hazine içerisindeki notalara baktığımızda; bergamot, yeşil elma ve siyah frenk üzümü görmek mümkün. Ayrıca temel notalar olarak da vanilya ve misk mevcut. Burberry London 2006 yılında tanıtıldı ve çiçeksi kokulara modern bir yaklaşım getirdi. Temel notalar olarak misk ve odun kullanan bu parfümün içinde; gül, hanımeli ve mandalina da bulunmakta. Uzun süreli kalıcılığı ile sabah evden çıkarken sıkmanız yeterli gün boyu size eşlik edecektir. Burberry Brit baharatlı ve iç gıcıklayıcı kokuları sevenler için tavsiye edebileceğimiz bir tür. Kadınlar tarafından en çok tercih edilen Burberry Parfüm türleri bunlar.

Burberry Erkek Parfümleri

Burberry Touch odunsu yapısının yanında ferahlatıcı bir kokusu var. Uzun süre kalıcı olmasıyla tanınan bu parfüm içerisinde muskat, misk ve pelin görebilirsiniz. Burberry London yine firmanın erkekler için ürettiği çok kalıcı bir parfüm. Özellikle kış aylarında muhteşem bir yol arkadaşı içinde barındırdığı misk yanında baharatsı kokular ile size ve çevrenizdekilere sıcak dakikalar yaşatacak. Bunun yanında yaz aylarında kullanmak için bir Burberry Parfüm arıyorsanız doğru adresiniz Burberry Weekend olacaktır. Genç ve enerjik erkekler için özellikle ideal bir koku olacaktır. İçinde barındırdığı çiçeksi notalar etrafınıza da enerji saçmanızı sağlayacak.