Tom Ford Parfüm

Şık beylerin kombinlerini tamamlamak için olmazsa olmazı parfümdür. Güzel giyinmenin yanı sıra güzel kokmak da iyi görünmenin temellerinden biridir. Bu noktada Tom Ford daha çok erkekler için üretmiş olduğu parfümler ile bu görevi üstlenmeye hazır. Sunduğu geniş yelpaze yanında çok farklı tonlardan kokuları da bünyesinde bulunduran koleksiyonu sayesinde uzun yıllar vaz geçemeyeceğiniz bir yol arkadaşı olacağa benziyor. Tom Ford Parfüm fiyatı bakımından bir tık üst segment kategorisinde yer alıyor. Ancak verdiğiniz paranın her bir kuruşunu hak edeceği kesin. Çünkü parfümlerinin kalıcılığı gerçekten piyasadaki rakiplerinin çoğunu sollayıp geçmekte. Sabah saatlerinde kullandığınız parfümün akşama kadar size eşlik etmesi her parfümde karşılaşabileceğiniz bir güzellik değil.

Tom Ford Parfüm Çeşitleri

Firmanın en çok satan parfümlerine göz attığımızda Ombre Leather ile karşılaşıyoruz. Erkekler için oldukça hoş olan bu kokuda deri ve baharat kokularının birlikteliği söz konusu. Daha çok kış ve sonbahar aylarında tercih edilebilecek bu koku yaz aylarında biraz ağır gelebilir. Kalıcılığı ise efsane denebilir özellikle dolabınızın içine bir kaç kez sıkmak bütün eşyalarınızın buram buram kokmasına sebep olacaktır. Tom Ford Parfüm söz konusu olur da Noir Extreme’den bahsedilmez mi? Pek çok kez ödül almış olan bu parfüm ağır erkeklerin tercih sebebi. Özellikle akşam yemeklerinde ve partilerde ortama girdiğinizde insanlar sizi hemen fark edecektir. Yoğunluğunun yanında çekici bir koku olması da kadınların başını döndürecektir rahatlıkla söyleyebiliriz.

Tom Ford Black Orchid

Genellikle erkekler için parfüm üreten firmanın unisex kokusu olan Black Orchid hem kadınlar hem de erkekler tarafından oldukça tercih edilen bir parfüm. Her iki cinsiyet için de üretilen bu koku parfüm dünyasından çok karşılaşılan bir durum değil. Fakat ödüller almış bu koku sakın sizi unisex olduğu için korkutmasın. Erkekler için muhteşem bir yol arkadaşı. Tatlı sert havası ile yoğunluğu ile boğar gibi yaparken bir anda şekerli kokularla başınızı döndürecek. Gündelik hayatta kullanılabileceği gibi günün her saatinde de gönül rahatlığıla kullanılabilir. Tom Ford Parfüm türleri arasında daha uzun yıllar adından söz ettireceğe benziyor.