Calvin Klein Parfüm

Calvin Klein 1960’lı yılların sonunda üretim hayatına başlayan bir moda markasıdır. Firmanın adı kurucusundan gelmektedir. Marka minimalist ve klasik tarzı ile ünlenmiş olup günümüzde kotları, günlük kıyafetleri,, iç çamaşırları, saatleri ve parfümleri ile dünya çapında tanınır bir hale gelmiştir. Şirket ilk parfümü olan Calvin’i 1981 yılında piyasaya sürdü. Firma obsession, cK one ve euphoria gibi adını latın harflerle yazdırmış kokularıyla tanınmakta. Bunun yanında hem kadın hem erkek parfümlerinin geniş yelpazesi ile herkes için bir koku sunmakta. Şu an toplamda 160 üzerinde parfümleri mevcuttur. Günlük parfümlerin yanında özel günlerde yanınızda olmasını isteyeceğiniz Calvin Klein Parfüm daha çok uzun yıllar piyasada olacağa benziyor.

Calvin Klein Kadın Parfüm

Euphoria 2005 yılında piyasaya çıktığından beri pek çok kişinin favorisi haline geldi. İçinde barındırdığı meyve notaları ile kıpır kıpır canlı bir parfüm. Kokunun efsaneliği yanında kendine has şişe tasarımı ile de sevenlerini kendine bir kez daha aşık ediyor. Parfümün notalarına baktığımızda nar, persimon, lotus ve de siyah orkide görmek mümkün. 1985 yılında piyasaya sürülen efsane Obsession belki de parfüm tarihinde adından en çok söz ettirenlerden. Seksi hissetmek istediğinizde bu Calvin Klein Parfüm  en büyük silahınız olmak için tasarlanmış bir koku. Notaları arasında bergamot, şeftali, gül, vanilya ve amber görmek mümkün. Hepsi bir araya geldiğinde girdiğiniz her ortamda kafaların bir anda size dönmesini sağlayacaksınız.

ŞİMDİ AL !

Calvin Klein Erkek Koku Çeşitleri

Calvin Klein Eternity erkekler arasında efsane statüsüne erişmiş bir parfüm. 1988 yılında piyasaya çıkmasından beri popülerliğini hiç kaybetmeden yükselmeye devame ediyor. İçinde barındırdığı iç gıcıklayıcı hoş kokular sayesinde baş döndüren bir parça. Özellikle romantik bir yemeğe çıkacaksanız mutlaka tercih etmeniz gereken bir parfüm. İçinde bulunan baharatların yanında amber ve özellikle de lavanta kokusu mükemmel bir birlikteliğe imza atıyor. 2013 yılında tanıtılan Dark Obsession, Obsesion’ın mirasını devam ettirmekte. İçinde bulunan lavanta, kozalak ve vanilyanın uzmanlar tarafından harmanlanan oranı kadınların başını döndürüyor. Kadınlar arasında yapılan testlerde parfümün en seksi erkek parfümü seçildiğini belirtmemizde yarar var.