Afrodizyak Parfüm

Afrodizyak, insanların cinsel yaşamını aktifleştirten ve de libidoyu yani cinsel isteği arttıran maddelerin tamamına verilen genel bir isim. Kelime anlamı olarak baktığımızda da Yunan Mitolojisinde aşkın tanrıçası Afrodit’ten gelmektedir. İnsanların afrodizyak dendiğinde ilk aklına gelenler yiyecekler, ilaçlar ya da parfümlerdir. Bu maddeler sayesinde insanlar kendilerinin cinsel güçlerini arttırabildikleri gibi etrafındaki insanların da libidosunu da arttırarak ilgi çekici bir hale gelebilmekteler. Afrodizyak Parfüm karşı cinsin ilgisini çekmekte en çok tercih edilen madde olarak gözüküyor. Gıdaların başında badem, muz, çikolata başı çekerken zencefil, sümbülteber ve dağ kekiği gibi baharatlar da gözden kaçmıyor. Parfüm olarak baktığımızda bakalım hangi kokular ön plana çıkmakta? Hangi kokular karşı cinsi kışkırtır ve sizi arzulamasını sağlar birlikte bakalım.

HEMEN GİRİŞ YAP!

Afrodizyak Etkili Parfümler

Afrodizyak etkisi olan maddeler arasında en çok öne çıkan Afrodizyak Parfüm. Bu parfümleri kullandığınızda girdiğiniz ortamlarda hemen fark edileceksiniz. Karşı cins hemen sizi fark edecek ve size kanı kaynayacaktır. Özellikle erkekler bir noktada kadınların ilgisinden bıkacak hale gelebilirler. Çünkü bu parfümler gerçekten bu kadar etkili.Rezene, lavanta tanesi, karanfil tanesi, polen, haşhaş tohumu, zencefil, tarçın gibi kokular afrodizyak kokular olarak geçiyor. Bunlardan elde edilen parfümler de koklayanları çıldırtıyor. Etrafınızdakilerin ilgisini çekerken aynı zamanda libidolarını, cinsel isteklerini tavan yaptıracaksınız. Özellikle ilk buluşmada bu tarz parfümleri kullanmak buluşmanın akşamında şansınızı arttıracak büyük bir faktör olacaktır.

Afrodizyak Etkili Erkek Parfüm

Söz konusu Afrodizyak Parfüm oldu mu erkeklerin bu konuyu daha çok araştırdığını görüyoruz. Kadınların çok fazla bu cinsel isteği üzerlerinde toplayacakları malzemeleri kullanmasına gerek olmuyor ama erkekler cinsel hayatlarında şasnlarını arttırmak için bu yöntemlere başvurabiliyor. Bu da gayet normal bir durum. Çünkü doğada da canlıların erkekleri bu kokuları salgılayarak dişileri etkilemeye çalışıyor. İnsanlarda da çok büyük bir farklılık yok. O yüzden erkekler bu kokuları çok merak edip araştırıyor. Özellikle unisex kokularda afrodizyak oranının çok daha fazla olduğunu görüyoruz. Hugo Boss, Tom Ford ve Burberry bu konulardan uzman diyebiliriz. Bunların yanında internette ufak bir araştırma yaparak sadece bu alanda uzmanlaşmış afrodizyak parfümler de mevcut.