En İyi Erkek Parfümleri

Karşı cinsi etkilemenin belki de en etkili yöntemlerinden biri doğru parfüm kullanımıdır. Kişisel temizliği önem göstermek düzenli duş almak ve deodorant kullanmak ile biten bir süreç değildir. Bunun yanında bir de sizi tanımlayan imza bir kokuya sahip olmanız lazım. Bu yazımızda Erkek Parfüm türlerini ele alarak size en uygun kokuyu bulmanızda yardımcı olmaya çalışacağız. Piyasada yüzlerce farklı türü olan parfüm arasından size en uygunu hangisidir, kadınlar en çok hangilerinden hoşlanır ve en çok adından söz ettirenler hangi firmalar hepsini ele almaya çalışacağız. Özellikle son zamanlarda pahalı bir hobi haline gelen parfüm bundan ötürü tek seferde doğru bir atış yapılması gereken bir alan haline geldi.

Erkek Parfüm Önerileri

Erkek Parfüm seçimi sırasında parfümün harika kokması yeterli olmayabilir. Bunun yanında gün içerisinde kalıcılığını koruyan sizi yarı yolda bırakmayacak bir yol arkadaşı bulmak da çok önemlidir. Sonuçta kimse evden çıkarken buram buram kokarken daha apartman kapısında bu kokunun uçup gitmesinden haz etmez. Bundan ötürü kalıcılığı da önem veren firmaları seçmek oldukça önemli. Bunun yanında açık parfüm kullanmak da oldukça yaygın. Bu parfüm türünde kokuların orijinaline çok yakın şeyler yakalanabilirken genelde kalıcılıkla ilgili sorunlar yaşanmaktadır. Bunu telafi etmek için arabanızda ya da yanınızda parfümünüzü bulundurarak aralarda tekrar sıkabilir kokunuzu tazeleyebilirsiniz. Parfüm fiyatlarının 500 lira bandından başladığı bu dönemde kimseyi açık parfüm kullandığı için kınamanın da bir alemi yok gayet normal bir durum.

Erkek Parfümünde Öne Çıkan İsimler

Adı yıllardır piyasada olan alakalı alakasız herkesin bildiği parfümlerin yanı sıra daha farklı şeyler denemek isteyenler için de önerilerde bulunacağız. Erkek Parfüm türleri arasında Hugo Boss Parfüm, Calvin Klein Parfüm yıllardır zaten zirveye oynayan kokular. Bunların yanında çok bilinmeyen ama gizemli kokular da mevcut. Bunları seçtiğinizde size has özel bir imza koku yakalamış olacaksınız. Girdiğiniz ortamlarda sizden önce kokunuz insanların başını döndürecek desek abartmış olmayız. Ayrıca sadece erkekleri düşünmedik. En İyi Kadın Parfümleri yazımızda da kadınlar için birbirinden güzel kokuları ele aldık.