En İyi Avon Parfüm Çeşitleri

Avon dünyaca ünlü ürünleriyle ülkemizde hizmet vermenin yanı sıra kaliteyi ayağınıza getimeyi de bilen bir şirket. Avon satış temsilcileri ile elden satış yapan firmanın bir mağazı bulunmuyor. Bunun yerine satış elemanları sayesinde müşterilerinin ayağına kadar hizmetlerini götürmekte. Bu sayede dükkan kirası elektrik faturası gibi dertler ile uğraşmıyor bu da müşterilerine sunduğu ürün fiyatlarına yansıyor. Pek çok kişisel bakım ürünü yanında ayrıca parfüm konusunda da ürünler sunan avon kaliteyi ucuza arayanların birinci tercihi haline gelmiş durumda. Avon Parfüm kalıcılığının yanı sıra yakaladığı güzel kokular ile de her dönem baş döndürmeyi biliyor. Firmanın kadın ve erkek için farklı ve çok hoş modelleri mevcut.

Avon Kadın Parfümleri

Avon Parfüm kadın kategorisine baktığımızda pek çok seçenek mevcut ama bunların arasından sıyrılıp öne çıkan kokular neler birlikte göz atalım. Öncelikle Incandessence’ın elmas orkide, beyaz şakayık ve frezya notaları içeren çiçeksi kokusu ile bahar aylarında fırtına gibi esmeniz garanti. Bunun yanında menekşe yaprakları, beyaz şakayık ve misk notalarını benzersiz şekilde buluşturan Perceive Oasis girdiği ortamda saniyeler içinde fark edileceğiniz bir aura sağlayacaktır.  Erik, sandal ağacı ve neroli notaları barındıran Eve Alluring ise yaz aylarında en yakın dostunuz. Sağladığı o capcanlı yaz havası gitiğiniz her yerde uzun saatler boyunca sizinle kalacak.

Avon Erkek Parfümleri

Eğer ağır kokular seviyorsanız bu türde Luck mutlaka denemeniz gereken bir eser. İçeriği; lavanta, mandalina, mimoza, hindistan cevizi, sedir ağacı notalarının çekici baharat notaları ve modern koku notalarıyla harmanı. Kış ve sonbahar aylarının en ideal kokularından. Yaz aylarında dinamik kokusu ile Individal Blue size yol arkadaşlığı yapmaya hazır. İçinde bulunan sardunya ve biberiye, sandal ağacı, amber ve misk atletik beylerin seçiminde büyük etkenler. Çok hoş olmasına rağmen kalıcılığı rakipleri kadar olmayan Wilderness ise sert ve haşin kokmak isteyen erkeklerin tercihi. Gün içinde yanınızda taşıyarak birkaç kez tazelemekte fayda var. Deri notaları, amber, oryantal notalar, paçuli, meşe, misk, odunsu, ardıç, lavanta ve ferah greyfurt içeriğiyle karşı cins metrelerce öteden daha sizi görmeden kokunuzla mest olacak. Avon Parfüm türleri çok fazla olduğu için en iyilerinde birkaç tanesini buraya alabildik.